پمپ انیمال ریج اکس ال یونیورسال نوتریشن (Animal Rage XL Universal Nutrition)

موارد استفاده پمپ انیمال ریج اکس ال یونیورسال نوتریشن:

  • ورزشکارانی که با مشکلات بی‌خوابی مواجه هستند.
  • افزایش بازیابی سودمند
  • افزایش کیفیت خواب
  • کاهش خستگی ماهیچه ها

 md_5dd46_1

در شرکت انیمال، صرفا خوب بودن کفایت نمی‌کند. به دنبال بهترین فرمول ها و بهترین تمرین ها، ما طعم و قدرت عملکرد انیمال ریج را افزایش داده‌ایم تا به شما در عملکرد بهتر کمک کنیم.

طعم جدید و فرمولی جدید برای عملکرد حرکتی جسورانه می‌باشد. حجم ماهیچه‌ای شما را افزایش خواهد داد. اگر بخواهیم Animal Rage را وارد مرحله جدیدی سازیم، مرحله بعدی یعنی عملکرد پیش از تمرین نیز نیازمند پیشرفت می‌باشد. Animal Rage XL با تلاش های متعدد، دشوار و فرایندهای برتر تهیه شده است.

یکی از پیشرفت ها افزایش حجم بیشتر با مصرف هر چه کمتر مکمل می‌باشد. پیمانه کوچکتر، منجر به انعطاف مصرف گردیده و  عواملی نظیر وزن بدن را تنظیم می‌کند. وعده های کوچکتر به معنای مواد افزودنی کمتر از گذشته و همچنین تاثیر بیشتر می‌باشند.

محصول جدید Animal Rage XL دارای چهار مجموعه می‌باشد که منجر به فراهم آوردن انرژی، تمرکز و مواد غذایی مناسب برای عملکرد می‌گردد. با مصرف هر وعده XL شما انرژی مورد نیاز را برای بدن فراهم می‌آورید.

انرژی سریع به معنای افزایش جریان آدرنالین در بدن، افزایش هوشیاری و آماده سازی بدن برای تمرین می‌باشد. مجموعه انرژی سریع انیمال ریج اکس ال یونیورسال به سرعت در بدن شما جذب می‌شود. شما آن را احساس کرده و به سرعت برای آن آماده می‌شوید.

هسته اصلی مجموعه انرژی Animal Rage کافئین بدون آب می‌باشد. ساختار شیمیایی کافئین مشابه آدنین (یکی از اجزای ATP، DNA و AMP چرخه ای) می‌باشد.

این محصول می‌تواند به عنوان متابولیت انرژی محسوب شود و به دلیل مشابهت های ساختاری با کافئین می‌تواند به گیرنده های آدنوزین متصل شده و AMP چرخه ای را به جای تجزیه، برای مدت زمان زیادی نگه دارد.

کافئین منجر می‌شود که AMP چرخه‌ای تامین طولانی مدتی را سپری کند. به طور خلاصه، کافئین به سلول ماهیچه‌ای انتقال می‌یابد تا قدرت را فراهم آورده و زمان خستگی ماهیچه را به تعویق اندازد.

این امر به دلیل مجموعه انرژی سریع نمی‌باشد. این محصول دارای عصاره چای سبز و کافئین می‌باشد. این دو ماده آنتی اکسیدان هستند بنابراین نه تنها به شما کمک می‌کنند انرژی طولاتی تری در ورزش داشته باشید بلکه کمک می‌کنند که رادیکال های آزاد اکسیژن در بدن کاهش یابند در نتیجه منجر می‌شوند که سلول های شما عملکرد مناسبی داشته باشند.

یکی از مواد موجود در مجموعه انرژی سریع باکوپا مونیری می‌باشد. در داروی آیورودیک، باکوپا مونیری یکی از محرک های مغزی و انرژی زاها محسوب می‌شود.

 به عنوان محرک مغز و اعصاب، باکوپا مونیزی برای صدها سال به عنوان حامی سیستم مغز و اعصاب به کار برده شده است و برای افزایش تمرکز و حافظه مفید می‌باشد.

 ترکیبات محرک به همراه منابع کافئینی منجر به رشد و افزایش انرژی می‌گردند و تمام این موارد با یک پیمانه کوچک از محصول قابل دستیابی می‌باشند.

از آن‌جایی که انرژی سریع منجر به آماده سازی شما برای ورزش می‌گردد شما باید بتوانید میزان انرژی خود را در طول روز ثابت نگه دارید. اگر شما در شروع انرژی داشته اما در طی تمرین انرژی شما کاهش یابد نمی‌توانید تمرین را به خوبی انجام دهید.

 شما باید همانطور که آغاز کرده اید، تمرین را به پایان برسانید. این عاملی است که منجر به تفاوت Animal Rage XL با سایر محصولات می‌گردد. مجموعه از مواد برای انرژی پایدار عاملی است که پمپ انیمال ریج اکس ال را از سایرین متفاوت می‌سازد.

 این مجموعه کلیدی حاوی 4 ترکیب آداپتوژن ـ رادیولا روزا، توت شیزاندرا، سیننسیس کوردیسپ و پاناکس جینسنگ می‌باشد. این مواد گیاهی منجر به افزایش ظرفیت فیزیکی، افزایش استقامت، کاهش استرس کاتابولیک و عملکرد بهتر دستگاه ایمنی می‌گردند.

 این‌ها عوامل مهمی هستند که می‌توانند سطح فعالیت فرد در باشگاه را افزایش دهند.

  • عصاره ریشه رادیولا روزا دارای خاصیت آداپتوژنی می‌باشد. این محصول برای مبارزه با خستگی ذهنی و فیزیکی سودمند می‌باشد.

در مطالعات بیان شده است که این ماده می‌تواند پاسخ بدن به شرایط استرس را نیز تحت تاثیر قرار دهد. رادیولا منجر به افزایش انرژی می‌گردد.

  • توت شیزاندرا برای افزایش مقاومت طبیعی بدن و سازگاری با شرایط استرس زا، افزایش استقامت ذهنی و افزایش سودمندی متابولیک به کار برده می‌شود.

 

  •  سیننسیس کوردیسپس مدت زمان طولانی است که توسط ورزشکاران استقامتی به کار برده می‌شود و می‌تواند منجر به پایداری انرژی در طول رقابت گردد. این ماده می‌تواند ATP کبد و همچنین فعالیت آنتی اکسیدان ها را افزایش دهد.

 

  • پاناکس جینسنگ نیز انرژی را فراهم می‌آورد. این گیاه برای مدتی طولانی است که به عنوان آداپتوژن به کار برده می‌شود و به عملکرد و قدرت فرد و همچنین زمان واکنش کمک می‌کند.

این آداپتوژن های کلیدی به شما کمک می‌کنند تا انرژی شما در طی تمرین به حداکثر رسیده و پایدار باشند.

تمرین بدون Animal Rage XL همانند بشکه سوخت بدون آتش می‌باشد. سرد و خالی. Rage را نوشیده و آتش سوزی را آغاز کنید. و باشگاه را به آتش بکشید.

GlycoCarn نوعی از کارنیتین تهیه شده در آزمایشگاه می‌باشد که از پروپینول ال کارنیتین HCL تهیه شده است. ClycoCarn منجر به افزایش سنتز نیتریک اکسید (NO) می‌گردد که جریان خون و ارائه اکسیژن به ماهیچه ها را افزایش می‌دهد.

کارنیتین به طور کلی در متابولیسم اسیدهای چرب به کار برده می‌شود و GlycoCarn ترکیبی است که منجر به افزایش نیتریک اکسید و همچنین ارائه ویژگی های آنتی اکسیدانی می‌گردد. تحقیقات نشان می‌دهند که علاوه بر ویژگی تقویت کننده نیتریک اکسید، این ترکیب می‌تواند توان انجام ورزش های شدید را تقویت کند.

تاثیرات عملکردی GlycoCarn ممکن است نتیجه ویژگی افزایش نیتریک اکسید و همچنین فعالیت آنتی اکسیدانی آن، و درنتیجه افزایش جریان خون و تولید ATP باشد. در میان مکمل های سودمند با چندین ویژگی خاص برای ورزشکاران، GlycoCarn در رده اول قرار دارد. این محصول منجر می‌شود که Rage XL در مقایسه با نمونه های پیشین خود بسیار برتر باشد.

پمپ ریج اکس ال همچنین منجر به نتایج بهتری در استقامت و عملکرد می‌گردد. این دو مورد از اساس ورزش ها می‌باشند. شما برای انجام تمرین ها به انرژی نیاز دارید.

شما باید بتوانید قدرت خود را ثابت نگه دارید. انرژی و قدرت نباید لحظه ای بوده و از بین برود بلکه باید بتوانید انرژی خود را در طول تمرین نگه دارید.

 این چیزی است که برای بدنسازان حرفه ای ضرورت دارد. بدین دلیلUniveral Nutrition  Animal Rage XL حاوی مجموعه موادی برای عملکرد و استقامت می‌باشد و در این میان می‌توان به کراتین مونوهیدرات CreaPure، Carnosyn بتا آلانین، سیترولین مالات، ال ـ تورین و گلوکورونولاکتون اشاره کرد. بیایید به بررسی تاثیر هر یک از این مجموعه ها بپردازیم.

استقامات و عملکرد در نتیجه کراتین مونوهیدرات به دست می‌آیند. وقتی صحبت از مواد تقویت کننده عملکرد به میان می‌آید همواره نام کراتین شنیده می‌شود و تحقیقات بسیاری نیز سودمندی آن را مورد بررسی و تائید قرار داده اند.

Rage XL حاوی کراتین مونوهیدرات CreaPure آلمانی می‌باشد. کراتین برای افزایش عملکرد تلاش می‌کند و منجر به افزایش قدرت، وزنه های سنگین، افزایش ظرفیت تمرین، پردازش سریع اطلاعات توسط مغز، و افزایش میزان تستوسترون به طور طبیعی می‌گردد.

علاوه بر این، کراتین منجر به افزایش حجم ماهیچه ها و قدرت در سلول های میوژنی می‌گردد که برای بازیابی پایداری ماهیچه های اسکلتی ضروری می‌باشند. کراتین عملکرد بسیار خوبی دارد. در این مورد تردیدی نیست. و بدین دلیل است که در ریج اکس ال وجود دارد.

طبق مطالعات علمی، بتاآلانین می‌تواند به ورزشکاران در زمینه هایی نظیر قدرت، استقامت، ظرفیت ورزش، حجم ماهیچه و همچنین به تعویق انداختن خستگی ماهیچه های عصبی کمک کند.

سیترولین مالات نیز منجر به افزایش میزان آرژینین پلاسما و نیتریک اکسید (NO) می‌گردد. تاثیرات فیزیولوژیک افزایش NO منجر به تنظیم گردش خون و انتقال آمینواسید به بافت های ماهیچه ای، افزایش انتقال اکسیژن، افزایش جذب گلوکز و قدرت ماهیچه‌ای می‌گردند.

سیترولین مالات نیز نقش مهمی را در کاهش لاکتیک اسید و تولید آمونیاک، تنظیم تولید ATP، مقابله با خستگی ماهیچه و افزایش استقامت ایفا می‌کند.

 Rage XL همچنین حاوی ال ـ تورین می‌باشد که دومین آمینواسید فراوان در ماهیچه است. ال ـ تورین با گسترش سلول های ماهیچه ای عمل می‌کند تا منجر به افزایش ظرفیت آب در سلول ها گشته و حجم سلولی را افزایش دهد.

 برای بدنسازان و ورزشکاران قدرتی، این امر بسیار ضروری می‌باشد زیرا افزایش حجم سلول های ماهیچه ای می‌تواند تعرق را افزایش داده و منجر به افزایش سنتز پروتئین گردد.

 آخرین ماده در این ترکیب گلوکورونولاکتون می‌باشد که به طور طبیعی تولید شده و یکی از اجزای اساسی تمام بافت های اتصالی می‌باشد. افزایش عملکرد ذهنی و زمان واکنش و همچنین عملکرد هوازی و غیرهوازی نیز در میان مزایای این محصول قرار دارند.

آخرین مجموعه موجود برای تمرکز و شدت می‌باشد. زمانی که می‌خواهید کاری را انجام دهید شما تمام تلاش خود را برای آن کار انجام می‌هید. در صورتی که تمرکز خود را از دست دهید، تمرین شما نیز از بین خواهد رفت.

 تمرکز در حین ورزش باعث می‌شود که به اهداف خود دست یابید. اما مهم تر از همه، تمرکز به تنهایی کافی نمی‌باشد و شما باید برای تمرین های شدید نیز آمادگی داشته باشید.

 زمانی که شما تمرکز کرده و به شدت تمرین نمایید می‌توانید به نتایج بهتر دست یابید. وزشکاران برتر جهان می‌دانند که چگونه ذهنیت خود را تنظیم کنند و با این ذهنیت می‌توانند خود را از رقابت جدا نمایند.

پمپ انیمال ریج نیز دارای مجموعه های تمرکز و شدت خاص خود می‌باشد و حاوی نوتروپیک هایی نظیر ال ـ تیروزین، کولین بی تارتارات، ان ـ استیل تیروزین و بتا فنیل تیلامین می‌باشد.

 ال ـ تیروزین و ان استیل ال تیروزین نقش مهمی را در تولید انتقال دهنده عصبی دوپامین و نوراپی نفرین ایفا می‌کند که برای عملکرد سودمند ذهن مهم می‌باشند.

 یکی از مزایای حاصل از تیروزین این است که منجر به تعادل هورمون کورتیزول می‌گردد بنابراین می‌تواند به بدن در طی ورزش های دشوار کمک کند. کولین بی تارتارات که مشابه تیروزین است نیز یکی از انتقال دهنده های عصبی سودمند می‌باشد.

علاوه بر این، کولین همچنین برای تولید انتقال دهنده عصبی استیل کولین که برای حافظه و یادگیری ضروری بوده و انتقال دهنده عصبی است که در بدن به کار برده می‌شود مفید می‌باشد. علاوه بر این، این ماده منجر به فعالیت مغز گردیده و سرعت مغز را تعیین می‌کند.

 شما باید استیل کولین کافی را برای ورزش شدید در اختیار داشته باشید. سرانجام، ب ـ فنیل آلامین (b-PEA) منجر به تمرکز می‌گردد. B-PEA منجر به افزایش هوشیاری، تمرکز و روحیه می‌گردد.

 همچنین باور بر این است که این ماده به عنوان انتقال دهنده عصبی عمل کرده و می‌تواند انرژی را افزایش داده و حالت روحی را تغییر دهد. ذهن قدرتمندترین سلاح انسان است. اگر تفکر شما قوی باشد با تمرکز بیشتری کار مورد نظر را انجام داده و متوقف نمی‌شوید.

 بدین دلیل است که ما Rage XL را تولید کرده ایم. این محصول استانداردهای پیشین را پشت سر گذاشته و رکورد دار باشگاه بوده و برتر از تمام محصولات پیش از تمرین می‌باشد. این هدف پمپ انیمال ریج اکس ال یونیورسال نوتریشن می‌باشد. زیرا برای دستیابی به اهداف ورزشی، خوب بودن کفایت نمی کند.

ترکیبات پیشنهادی

Animal Rage XL را می‌توان هر موقع که به انرژی نیاز است استفاده کرد. به منظور تسهیل ورزش های دشوار که نیازمند تمرکز و انرژی می‌باشند، Animal Rage را با Animal Pump و Animal Pak ترکیب نمایید.

طریقه مصرف:

  •  به منظور ایجاد Animal Rage XL کنسانتره یک الی دو پیمانه را در (120 الی 240 میلی لیتر) از نوشیدنی مورد علاقه خود ترکیب کرده و 20-30 دقیقه قبل از ورزش مصرف نمایید.
  • به دلیل قدرت این محصول، توصیه می‌شود که در ابتدا با یک پیمانه آغاز کرده و سازگاری آن با بدن خود را ارزیابی نمایید. در طول 24 ساعت بیش از دو وعده مصرف ننمایید و 6-8 ساعت قبل از خواب استفاده از آن را متوقف کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *