ریل گینر یونیورسال نوتریشن (Real Gains Universal Nutrition)

چند نمونه از خصوصیات ریل گینر یونیورسال نوتریشن:

  • 52 گرم پروتئین به ازای هر وعده مصرف
  • 600 کالری در هر لیوان
  • حاوی وی، کازئین میسلار، کربوهیدرات های پیچیده، چربی ها و فیبرهای سالم
  • حاوی قند کم
  • به راحتی با قاشق ترکیب می‌شود.

 md_87468_real_gains

Real Gains یکی از مکمل های افزایش حجم ماهیچه می‌باشد که برای ورزشکاران فعال تهیه شده است. ریل گین دارای مقادیر بالایی از موادی است که شما به آن نیاز دارید و همچنین دارای مقادیر کمی از موادی است که شما به آن نیاز ندارید: کالری بیشتر، پروتئین بیشتر، چربی های خوب، طعم بهتر، فیبر زیاد و قند کم.

 شما می‌خواهید حجم ماهیچه ای خود را افزایش دهید و بهترین راه این کار استفاده از پروتئین می‌باشد که در هر پیمانه از Real Gains وجود دارد.

ما بهترین پروتئین وی و کازئین میسلار موجود در بازار را برای شما فراهم می‌آوریم. مجموعه پروتئین های گینر ریل یونیورسال نوتریشن دارای برترین آمینواسیدها بوده و به راحتی با مایعات ترکیب می‌شوند.

مقادیر بالای کربوهیدرات‌های پیچیده را می‌توان در هر وعده مصرف کرد زیرا آن‌ها مواد ضروری برای افزایش حجم ماهیچه‌ای محسوب می‌شوند.

 این کربوهیدرات ها منبع غنی از انرژی می‌باشند که می‌توانند به تمرین های افزایش وزن شما کمک کنند.

ما همچنین انسولین مورد نیاز برای شما را فراهم آورده‌ایم که به شما کمک می‌کند پروتئین، کربوهیدرات و چربی مورد نیاز را مصرف کرده و به افزایش حجم دست یابید. Real Gains برای استفاده به همراه رژیم غذایی متعادل و تمرین های دشوار به کار برده می شود.

پشت پرده یونیورسال با  (برد رو)

برای برد رو، ورزشکار NPC، ورزش های افزایش حجم منجر به نتایج با کیفیتی می‌گردند. برد نتایج خود را با مکمل های هوشمند تقویت می‌کند. مکمل Universal را بررسی کرده و فلسفه مکمل وی و توصیه های این ورزشکار را دریافت کنید.

طریقه مصرف:

 یک وعده از آن را بین غذا و در هنگام خواب مصرف نمایید. این فرمول سرشار از مواد غذایی بوده و کنسانتره شده است و به دلیل قدرت این محصول می توانید ½ پیمانه را دو الی سه بار در روز استفاده کنید.

برای دستیابی به بهترین نتایج، محصول را با (350 تا 470 میلی لیتر) آب ترکیب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *