انیمال پمپ یونیورسال نوتریشن (Animal Pump Universal Nutrition)

انیمال پمپ یونیورسال نوتریشن مناسب برای:

  • ورزشکاران قدرتی و استقامتی
  • افرادی که به دنبال تقویت عملکرد باشگاهی خود هستند.
  • بدنسازانی که در خارج از فصل تمرین به دنبال افزایش حجم و قدرت هستند.
  • افرادی که کراتین بر آن‌ها تاثیر ندارد.
  • افرادی که از کراتین نفرت دارند.

 md_4c780_1

گردش خون اساس بدنسازی می‌باشد. این امر یکی از جوانب اصلی بدنسازی است که افراد در باشگاه برای افزایش آن تلاش می‌کنند. گردش خون منجر به افزایش ورم ماهیچه‌ها گشته و منجر به جریان خون می‌گردد.

 گردش خون نتیجه تمام ورزش ها می‌باشد و شما تمام تلاش و تعرق خود را صرفا برای افزایش آن انجام می‌دهید. گردش خون منجر به رشد ناگهانی گردیده و فیبرهای ماهیچه‌ای منفعل را فعال می‌سازد.

روزهایی وجود دارند که صرف نظر از هر اقدام و تمرین، میزان گردش خون افزایش نمی‌یابد. شما برای افزایش گردش خون و افزایش حجم تلاش می‌کنید اما در نهایت چیزی جز خستگی نصیبتان نمی‌شود، و بلافاصله که افزایش می‌یابد به سرعت کاهش یافته و از بین می رود،و در نتیجه ماهیچه ها و روح شما را ناامید می‌کند.

 ناامیدی در توانایی برای بدست آوردن افزایش گردش خون نه تنها به دلیل واکنش فیزیکی بلکه بدلیل فرصتی است که از بین رفته است. گردش خون صرفا برای دفع مواد زاید نمی‌باشد بلکه این امر منجر به افزایش حجم می‌گردد.

گردش خون برای رشد ماهیچه های جدید ضروری می‌باشد. با استفاده از ترکیباتی که منجر به افزایش گردش خون می‌شوند، مواد غذایی و خون وارد سلول ها گشته و منجر به افزایش حجم آن می‌گردد.

این رویداد فرایند آنابولیک را آغاز می‌کند. دیواره سلول های ماهیچه ای ارتجاعی می‌باشند و در صورتی که به خوبی تغذیه شوند منجر به افزایش حجم سلول می‌گردند.

 فرض کنیم که شما تغذیه مناسبی داشته و مکمل های مناسبی را مصرف می‌کنید، گردش خون مواد غذایی و مواد مکمل را به ماهیچه ها انتقال می‌دهد. این نقطه ای است که انیمال پمپ یونیورسال نوتریشن به کار برده می‌شود.

اکنون می‌دانید که چرا بدنسازان همواره به دنبال افزایش جریان خون در ماهیچه های خود می‌باشند. زمانی که جریان خون زیاد باشد تغذیه و فراهم آوردن سوخت به ماهیچه ها نیز تسریع می‌یابد.

پمپ انیمال سوختی است که ماهیچه ها به آن نیاز دارند. فراهم آوردن ترکیب صحیحی از مواد غذایی ضروری می‌باشد. Animal Pump دارای ترکیبات کراتین، NO، ترکیبات انرژی زا و افزایش تمرکز، آنتی اکسیدان های محافظت از سلول و ترکیبات انتقال مواد غذایی می‌باشد که منجر به افزایش گردش خون در ماهیچه های ضعیف می‌گردند.

از دیدگاه افزایش قدرت و حجم سلول های ماهیچه ای، هیچ محصولی بهتر از انیمال پمپ نیست زیرا Pump دارای مجموعه ای از کراتین ها می‌باشد.

بدنسازان به مدت سال ها از کراتین استفاده کرده‌اند و در طول سال‌ها نتایج بسیار خوبی را به دست آورده‌اند.

کراتین اصلی ترین مکمل بدنسازی است بنابراین افزودن قابلیت گردش خون به این مکمل اقدامی است که محصولات Animal انجام می‌دهند.

زمانی که شما ورزش دشواری را انجام می‌دهید، میزان ATP بین سلولی کاهش می‌یابد. کراتین منجر به جبران این کاهش ATP می‌گردد.

اما فقط یک نوع کراتین این کار را انجام نمی‌دهد، Animal Pump مجموعه ای از کراتین ها را استفاده می‌کند تا به بهترین نتایج دست یابد.

 با انتقال مکمل های کراتین به مرحله ای فراتر، پمپ یونیورسال نوتریشن منیزیم کراتین کلات (MCC) را با جدید ترین نوع کراتین اتیل استر (CEE) و تری کراتین (TCM) ترکیب می‌کند تا سودمندی آن را به حداکثر برساند.

 این ترکیب با جذب کراتین مقابله کرده و منجر می‌شود که کراتین به جای دفع به ماهیچه های شما انتقال باید.

افزایش گردش خون تاثیرات نیروزایی کراتین را به حداکثر می‌رساند و عوارض جانبی آن را به حداقل رسانده و این محصول را برای کسانی که نمی‌توانند از کراتین استفاده کنند مناسب می‌سازد.

در طی یک تمرین دشوار، یکی از عوامل محدود کننده قدرت ماهیچه ای، پایداری اکسیژن و وجود مواد غذایی سرشار از اکسیژن در بافت های ماهیچه ای می‌باشد.

 ترکیبات NO مجموعه‌ای از ترکیبات هستند که برای مقابله با این مشکلات ایجاد شده اند. آرژینین AKG، سیترولین مالات و ال ـ نوروالین برای افزایش آزادسازی نیتریک اکسید ترکیب شده اند.

 از دیدگاه بدن سازی، این به معنای افزایش گردش خون و در نتیجه انتقال اکسیژن تمیز به ماهیچه ها می‌باشد.

این امر منجر به افزایش حجم ماهیچه‌ای که تمام ورزشکاران برای دستیابی به آن تلاش می‌کنند می‌گردد.

حتی اگر قوی بوده و جریان خون مناسبی داشته باشید، چگونه می‌توانید بدون انرژی و عدم تمرکز در باشگاه فعالیت کنید؟ زندگی روزمره پر از بن بست هایی است که سعی دارند شما را از اهداف خود دور کنند.

 بنابراین وقتی صحبت از انرژی می‌شود، انیمال پمپ یونیورسال از شما حمایت می‌کند. مجموعه انرژی زای Universal Nutrition Animal Pump، متیل زانتین ها را با اوودیامین و وینپوسنتین ترکیب کرده و انرژی مورد نیاز را فراهم می‌آورد.

این مواد به سلول های ماهچه ای انتقال یافته و انرژی و قدرت طولانی مدتی را برای سلول های ماهیچه ای فراهم می‌آورند بنابراین خستگی را به تعویق می‌اندازند.

پمپ انیمال یونیورسال از ترکیبات آنتی اکسیدان تهیه شده است که از سلول ها در برابر صدمات ورزش های سنگین محافظت می‌کند. وزنه برداری سنگین بر رادیکال های آزاد تاثیر می‌گذارد.

محافظت از رادیکال های آزاد با افزایش آزادسازی نیتریک اکسید افزایش می‌یابد. ما بهترین آنتی اکسیدان ها را برای اطمینان از اینکه این رادیکال‌های آزاد بدون تقویت دستگاه ایمنی از بین بروند فراهم آورده‌ایم.

مجموعه انتقال موادغذایی ترکیبی از تقویت کننده های انسولین و تقویت کننده های جذب می‌باشد و فرمول Animal Pump را به هم ارتباط می‌دهد. این مجموعه تمام مواد غذایی مورد نیاز را به ماهیچه ها انتقال می‌دهد.

 انسولین نیز برای انتقال مواد غذایی به سلول‌های ماهیچه ای ضروری می‌باشد. فرمول های سرشار از قند که در گذشته به کار برده می‌شدند نیز میزان انسولین را افزایش می‌دادند اما کربوهیدرات های غیرضروری را نیز وارد بدن می‌کردند.

با استفاده از پمپ سری انیمال یونیورسال نوتریشن کربوهیدرات برای افزایش انسولین ضروری نمی‌باشد. تقویت کننده های Animal Pump می‌توانند گردش خون را افزایش داده و ساخت اسید لاکتیک را کاهش دهند تا بتوانند ماهیچه را با کراتین تقویت کنند.

این امر منجر می‌شود که مجموعه های موجود در Animal Pump جذب شده و به ماهیچه انتقال یابند تا در آنجا به طور کامل مصرف شوند.

جریان خون یکی از مهم ترین عوامل برای افزایش رشد ماهیچه‌ای می‌باشد. این امر یکی از عوامل حیاتی برای بدن سازی محسوب می‌شود و به تمرین های مداوم و تغذیه های سلول های ماهیچه ای کمک می‌کند.

 بدون جریان خون هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. اگر می‌خواهید حجم بدن خود را افزایش داده و رکورد بزنید، انیمال پمپ یونیورسال محصولی است که باید استفاده کنید.

ترکیبات پیشنهادی:

Animal Rage را می‌توان در تمام مواقعی که بدن به انرژی نیاز دارد استفاده کرد. به منظور تسهیل ورزش های دشوار که نیازمند گردش خون، تمرکز و انرژی بالایی هستند، Animal Rage را با Animal Pump و Animal Pak ترکیب نمایید.

طریقه مصرف:

  •  به عنوان یک مکمل اساسی پیش از تمرین، یک بسته از آن را 30 الی 45 دقیقه قبل از وزنه برداری و ترجیحا با معده خالی استفاده نمایید. از آنجایی که هر بسته حاوی کراتین مورد نیاز برای یک روز است، Animal Pump را به طور روزانه استفاده کنید.
  • در روز های غیر ورزش، شما می‌توانید همانند روزهای تمرین از Animal Pack استفاده کنید. اگر ورزش نمی‌کنید و یا شب ها ورزش می‌کنید می‌توانید کپسول قرمز رنگ را مصرف ننمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *