انیمال فلکس یونیورسال (Animal Flex Universal Nutrition)

خصوصیات انیمال فلکس یونیورسال نوتریشن:

  • برای ورزشکاران قدرتی یا استقامتی
  • برای کسانی که به مکمل های مفاصل و بافت های اتصالی نیاز دارند.
  • وزنه بردارانی که به دنبال مکملی با مصرف یک بار در روز می‌باشند.

md_2c1a1_1

به محافظت از مفاصل در مقابل فرسایش های روزانه ناشی از برداشتن وزنه های سنگین کمک می‌کند و می توان آن را با معده خالی یا به همراه غذا استفاده کرد.

Animal Flex به عنوان یک مکمل اساسی طراحی شده است و شامل مواد غذایی مورد نیاز بدن می‌باشد که به منظور محافظت از مفاصل در مقابل فرسایش ناشی از برداشتن وزنه های سنگین به کار برده می‌شود.

 Flex را می‌توان در طول سال به کار برد و نیازی به توقف مصرف وجود ندارد. این محصول را می توان با دیگر مکمل های Animal نیز استفاده کرد.

مکمل اساسی مفاصل برای وزنه برداران و بدنسازان تهیه شده است. نیازی نیست که این مکمل را روزانه سه بار استفاده کنید. روزانه یک بسته کافی می‌باشد و ضرری برای بدن ندارد.

این نبردی برای جنگجو ها می‌باشد. ورزش های سخت بسیار دردناک و دشوار می‌باشند. صرف نظر از اینکه به باشگاه می‌روید یا آن را به همراه وعده غذایی مصرف می کنید محصولات شرکت Animal می‌توانند انرژی مورد نیاز شما را به طور 7/24 و در طول سال تامین کنند.

این محصول برای بدنسازی بسیار عالی می‌باشد. شما وزنه ای سنگین را در باشگاه برداشته و سپس از این محصول استفاده می‌کنید زیرا می‌دانید که کالری مورد نیاز را برای بدن شما فراهم می‌آورد. این چیزی نیست که شما می‌خواهید انجام دهید، این کاری است که باید انجام دهید.

هدف اصلی از بین بردن محدودیت ها و قدرتمندتر شدن می‌باشد. اما اهداف و اشتیاق نیز می‌توانند منجر به پیشرفت شما گردند. زمانی که شما بدن خود را تحت فشار قرار می‌دهید بدن شما فرسوده شده و صدمه می‌بیند.

 این امر مانع از پیشرفت شما می‌گردد. علاوه بر این، برخی اوقات رشد ماهیچه می‌تواند سریع تر از میزانی باشد که بافت ها و مفاصل می‌توانند تحمل کنند.

 واقعیت این است که در تلاش برای افزایش حجم، افراد مبتدی و حرفه ای اغلب بر روی ماهیچه ها تمرکز دارند و ساختار بدنی ماهیچه ها را نادیده می‌گیرند.

فرض کنید که ساختمان درست می‌کنید، باید اطمینان حاصل کنید که پی ساختمان قدرتمند بوده و می‌تواند تحت فشار دوام بیاورد.

 بنابراین باید قبل از ساختن ساختمان پی ریزی آن را انجام دهید. اکنون به بدن خود دقت کنید. پی بدن شما از مفاصل، رباط ها، تاندون ها و سایر بافت های ارتباطی ساخته شده است و این چارچوب منجر به نگه داشتن ماهیچه های شما می‌گردد.

هر چه بیشتر تمرین کنید فشار بیشتری را بر روی این ساختار اعمال می‌کنید. هر تمرین نه تنها به ماهیچه ها فشار وارد می‌کند بلکه می‌تواند بافت های آن را تضعیف کند. به خاطر داشته باشید زمانی که این اساس از بین برود، خانه نیز به دنبال آن صدمه می‌بیند.

این زمانی است که گلوکوزامین انیمال فلکس یونیورسال نوتریشن اهمیت پیدا می‌کند. این محصول با قدرت بخشیدن به مقاصل و رباط ها عمل می‌کند و آن‌ها را از فرسایش محافظت می‌کند.

 مواد موجود در Animal Flex می‌توانند منجر به تداوم عملکرد بهینه مفاصل، کشسانی و انعطاف پذیری گردند. بسیاری از مواد فعال گلوکوزامین یونیورسال نوتریشن مواد سازنده ای را که برای تداوم ساختاری انسان ضروری می‌باشند را فراهم می‌آورند و همانند آمینواسیدهای موجود در Animal Nitro می‌توانند به بدن کمک کنند تا بافت های ماهیچه ای را ترمیم و بازسازی نمایند.

انیمال فلکس هماند سایر مکمل های شرکت Animal کامل و جامع می‌باشد. هر بسته از Animal Flex شامل چندین مجموعه ماده ی محافظت کننده می‌باشد که عبارتند از:

  1. مجموعه ای برای ساخت مفاصل که به ترمیم بافت های ارتباطی می‌پردازد
  2. ترکیب روغن کاری که منجر به حرکت آرام مفاصل می‌گردد
  3. مجموعه ای برای تقویت بازیابی
  4. ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی برای سلامت مفاصل.

به عنوان سازنده مفاصل، Animal Flex توسط مواد مغذی بازسازی کننده تهیه شده است. فلکس یونیور سال نوتریشن مفاصل را با موادی نظیر گلوکزآمین (در دو نوع)، MSM، و کندرویتین تامین می‌کند

. مواد موجود برای سلامتی ماهیچه ها تلاش کرده و همچنین غضروف ها و بافت های ارتباطی را تقویت می‌کنند. همزمان با جذب، این مواد می‌توانند به سرعت به ساخت غضروف کمک کنند.

از نقطه نظر روان کاری مفصل، هیدرولیک اسید (HA)، کتیل میریسلولئات (CMO) و روغن دانه کتان مواد روان کننده ای را برای مفاصل و محافظت از آنها در مقابل ساییدگی فراهم می‌آورند.

 این روان کننده ها روغن های موجود در مایع سینویال را برای حرکت نرم و بدون درد مفاصل بازیابی می‌کنند.

از نظر محافظت از مفاصل، گلوکوزامین انیمال فلکس یونیور سال نوتریش از گیاه های طبیعی به منظور کمک به مقابله با رادیکال های آزاد استفاده می‌کند.

سرانجام، Animal Flex از ویتامین ها و ترکیبات مواد معدنی خاصی استفاده می‌کند. این ترکیب برای تامین مواد غذایی به کار برده می‌شوند.

 این ویتامین ها شما را با مواد ریزمغذی که برای سلامت مفاصل ضروری هستند تامین می‌کنند. موادی نظیر ویتامین C، E، روی، سلنیوم و منگنز برای محافظت از مفاصل ضروری می‌باشند. این مواد اساس سلامتی مفاصل را فراهم می‌آورند.

انیمال فلکس کارها را آسان می‌کند. همانند سایر مکمل های شرکت Animal این محصول نیز دارای ضمانت می‌باشد. ما 100% این محصول را تضمین می‌کنیم.

بر خلاف سایر محصولات، نیازی نیست که از این محصول روزانه 3 بار استفاده کنید. کافی است روزانه فقط یکبار از آن استفاده نمایید. و برخلاف سایر محصولات، Animal Flex صرفا برای کمک به بدنسازها و وزنه بردارها طراحی شده است.

به طور خلاصه، Animal Flex ساختار بدنی بدنساز را با تامین توازن مواد مغذی برای مفاصل استحکام می‌بخشد. به منظور سلامتی و محافظت از بدن باید از برخی مواد غذایی اجتناب کنید.

 باید بدانید که اساس و پی بدن شما در مقابل فشارها توانایی و تحمل کافی را دارد. داشتن مکملی در راستای جنگ علیه وزن ضروری می‌باشد. انیمال فلکس یونیورسال از شما حمایت می کند.

طریقه مصرف:

روزانه یک بسته به همراه غذا یا معده خالی مصرف شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *