آمینو جویسد انیمال یونیورسال نوتریشن (Animal Juiced Amino Universal Nutrition)

آمینو جویسد انیمال یونیورسال نوتریشن قابل استفاده توسط:

  • بدنسازهای حرفه ای، وزنه برداران و ورزشکاران استقامتی
  • وزنه بردارانی که به دنبال افزایش عملکرد، استقامت و بازیابی هستند.
  • ورزشکارانی که برای محافظت از ماهیچه ها در طی رژیم غذایی یا در طی دوره های شدید ورزش تلاش می‌کنند.

 md_7a696_1

در شرکت Animal ما به اساس می‌اندیشیم. در صنعتی که همه به دنبال آرمان ها و تخیلات خود هستند ما می‌خواهیم آن‌ها را واقعی سازیم. همانطور که می‌دانیم هر ورزش و تمرین برای هدف خاصی انجام می‌شود و نمی‌توان به جای تمرین های افزایش قدرت پا از هالتر استفاده کرد.

بنابراین وزنه برداران نیز بیش از یک و نیم قرن است که از محصولات آمینواسید دار استفاده می‌کنند. زیرا استفاده از این محصولات منجر به دستیابی به نتایج می‌گردد. عامل ضروری برای فعالیت بدن پروتئین می‌باشد که سوخت ضروری رشد بافت های ماهیچه‌ای است و هیچ چیز به اندازه مواد سازنده پروتئین اهمیت ندارد.

بنابراین محصولات مبتنی بر آمینو اسیدها نظیر محصولات شرکت Animal باید دارای نشان تائید باشند و وظیفه خود را جدی بگیرند تا بتوانند به نتایج دلخواه دست یابند. این محصول دارای مقادیر مورد نیاز آمینواسیدهای آنابولیک نظیر BCAA و EAA می‌باشد که با ترکیبات آمینواسیدی ترکیب شده اند و همراه با طعمی مطبوع و استفاده‌ای آسان در اختیار ورزشکاران قرار می‌گیرند.

هیچ کدام از این محصولات دارای مواد غیرضروری نمی‌باشند. این محصولات فقط مواد ضروری را که به سرعت ترکیب شده و جذب بدن می‌شوند فراهم می‌آورند و این امر دلیل محبوبیت و اعتماد موجود به شرکت از سال 1983 می‌باشد. این محصول انیمال جویسد آمینو نام دارد.

آمینو جویسد انیمال یونیورسال نوتریشن جدید آمینواسیدی قوی می‌باشد که برای ورزشکاران قدرتی تهیه شده است.

این محصول حاوی چه می باشد؟ هر پیمانه از Juiced Aminos دارای آمینواسیدهای شاخه دار (BCAA)، آمینواسیدهای ضروری (EAA) و همچنین آمینواسیدهایی برای عملکرد و بازیابی می‌باشد. بیایید به بررسی آن‌ها بپردازیم.

عصاره Yohimbe ماده غالب در محصول Animal Test Pro-Androgen می‌باشد. عصاره این گیاه منجر به انتقال اسیدهای چرب از ذخایر چربی با استفاده از افزایش نورآدرنالین (نوراپی نفرین) می‌گردد و قدرت بدنی را افزایش می‌دهد. این ماده که برای بازسازی فیزیکی بدن و افزایش قوای جنسی به کار برده می‌شود می‌تواند منجر به افزایش حجم ماهیچه‌ای گردد.

انیمال جویسد آمینو حاوی نسبت 2:1:1 از BCAA ها با جذب سریع می‌باشد.

جذب سریع به چه معناست؟ این بدین معناست که BCAA در Juiced Aminos می‌تواند به سرعت در آب حل شود و نتیجه این امر منجر به حل شدن سریع محصول با استفاده از آب و یک قاشق می‌گردد. BCAA های موجود در Aminos واقعی هستند. آن‌ها دارای منافع آنابولیک و کاتابولیک می‌باشند.

 بی سی ای ای ها آنابولیک می‌باشند و این امر به دلیل توانایی آن‌ها در افزایش سنتز پروتئین، تقویت هورمون رشد، IGF-1 و انسولین و همچنین پایداری میزان تستوسترون نسبت به کورتیزول می‌باشد. از نقطه نظر آنتی کاتابولیک، BCAA می‌تواند مانع از تجزیه پروتئین و کاهش ماهیچه گردد.

بدنسازها و ورزشکاران به دلیل ورزش‌های سخت همواره با رژیم های غذایی خاصی تغذیه می‌کنند بنابراین نیاز شدیدی به مکمل های BCAA دارند. سه آمینواسید لوسین، ایزولوسین و والین، BCAA را تشکیل می‌دهند.

لوسین هدایت این سه آمینواسید را بر عهده دارد و عامل اصلی فرایندهای آنابولیک بدن می‌باشد و این سه آمینواسید منجر به ایجاد ماهیچه، پایداری حجم ماهیچه ای، افزایش تحمل و تسریع بازیابی می‌گردند و برای تمام ورزشکاران حرفه ای و غیرحرفه ای سودمند می‌باشد.

Juiced Aminos همچنین دارای آمینواسیدهای ضروری (EAA) می‌باشد. BCAA فقط سه مورد از آمینواسیدهای ضروری را فراهم می‌آورد اما با استفاده از جویسد آمینو شما می‌توانید تمام آمینو اسیدهای ضروری را برای بدن خود فراهم آورید.

این محصول برای ارائه نسبت دقیق آمینو اسیدهای ضروری برای فعال سازی فعالیت‌‌های آنابولیک از طریق افزایش سنتز پروتئین عمل کرده و تجزیه پروتئین های ماهیچه ای را کاهش می‌دهد.

 تحقیقات نشان می‌دهند که بعد از ورزش‌های استقامتی، فقط آمینواسیدهای ضروری برای سنتز پروتئین ضروری می‌باشند و آمینواسیدهای غیرضروری (NEAA) نقشی در این کار ندارند.

چیزی که Juiced Aminos را برتر از سایر محصولات آمینواسیدی می سازد این است که این محصول حاوی ترکیب صحیحی از آمینواسیدهای ضروری می‌باشد. با استفاده از نوع خاصی از آمینواسیدهای ضروری، آمینو جویسد آمینواسیدهای ضروری را به سرعت برای ماهیچه ها فراهم می‌آورد.

این محصول EAA و BCAA را پوشش می‌دهد. اما Juiced Aminos صرفا به این موضوع اکتفا نمی‌کند. این محصول قدرتمند دارای ترکیبی از آمینواسیدهای مفید برای عملکرد و بازیابی بدن نیز می‌باشد که Juiced AA Performance Blend نامیده می‌شود.

این آمینواسیدهای ارگونومیک به همراه BCAA و EAA نه تنها منجر به افزایش عملکرد باشگاهی بلکه منجر به افزایش بازیابی نیز می‌شوند. سیترولین مالات میزان آرژینین پلاسما را افزایش می‌دهد و تاثیر نیتریک اکسید نیز بیشتر از آرژینین می‌باشد.

اثرات فیزیولوژیکی افزایش NO از طریق سیترولین مالات منجر به گردش بهتر جریان خون گردیده و آمینواسید را به بافت های ماهیچه ای انتقال می‌دهد و اکسیژن را نیز افزایش می‌دهد.

 سیترولین مالات همچنین در کاهش لاکتیک اسید و تولید آمونیاک، تولید ATP بهینه، کاهش خستگی ماهیچه و کمک به افزایش استقامت نقش مهمی را ایفا می‌کند. در تحقیقات در مورد آمینواسید ها و توسعه آنها با عرضه Animal Nitro در سال 2004، Animal دارای مزایای بیشتری در مقایسه با محصولات دیگر می‌باشد و بیش از ده سال است که آمینواسیدهای ضروری را فراهم می‌آورد.

یکی از مواد موجود در انیمال آمینو جویسد یونیورسال نوتریشن ال گلوتامین می‌باشد که فراوان ترین آمینواسید موجود در بدن است.

این ماده بیش از 60% آمینواسیدهای آزاد را در ماهیچه های اسکلتی و بیش از 20% آمینواسیدهای موجود را تشکیل می‌دهد و نه تنها توسط ماهیچه های اسکلتی بلکه توسط دستگاه ایمنی و دستگاه گوارش نیز برای هموستاز به کار برده می‌شود.

ورزش شدید می‌تواند ذخایر گلوتامین بدن را به سرعت کاهش دهد و بنابراین استفاده از آمینو اسیدها برای ورزشکاران ضروری می‌باشد. این محصول به منظور کاهش درد‌های ماهیچه ای و ایجاد بافت ماهیچه ای بعد از تمرین ضروری می‌باشد.

 گلوتامین همچنین نقش مهمی را در متابولیسم پروتئین و افزایش حجم سلول ایفا می‌کند که هر دو مورد برای تمرین ضروری می‌باشند. Juiced Aminos همچنین شامل ال تورین می‌باشد که دومین آمینواسید فراوان در ماهیچه است.

 ال تورین می‌تواند سلول‌های ماهیچه ای را با کمک به جذب آب بیشتر و در نتیجه افزایش حجم سلولی کمک کند. برای بدنسازان و ورزشکاران، این امر بسیار ضروری می‌باشد زیرا می‌تواند تعرق را افزایش داده و از این طریق منجر به سنتز بیشتر پروتئین گردد.

در Juiced AA Performance Blend چهار آمینواسید وجود دارند که از این میان می‌توان به AgmaPure، GlycoCarn، ArginoCarn و Sustamine اشاره کرد:

  • AgmaPure حاوی آگماتین سولفات می‌باشد که برای آمینواسید ضروری بوده و می‌تواند تقسیم بنده مواد غذایی را انجام دهد و در نتیجه می‌تواند منجر به افزایش ذخایر گلیکوژن و جذب آب در ماهیچه گردد.

این ماده همچنین می‌تواند نیتریک اکسید (NO) را افزایش دهد که می‌تواند منجر به افزایش جریان خون در طی تمرین گردد.

  • دومین ماده GlycoCarn است که نوعی کارنتین تهیه شده در آزمایشگاه است که از گلیسین پروپینول ال کارنیتین HCL ساخته شده است.

تحقیقات نشان می‌دهند که علاوه بر توانایی این ماده در افزایش نیتریک اکسید، این ترکیب می‌تواند به عملکرد ورزشی بهتر کمک کند.

تاثیرات عملکردی GlycoCarn ممکن است در نتیجه افزایش نیتریک اکسید و همچنین فعالیت آنتی اکسیدان باشد که منجر به افزایش جریان خون و تولید انرژی ATP می‌گردد.

علاوه بر این، ال کارنیتین واکنش های هورمونی را برای تمرین های استقامتی و بازیابی افزایش می‌دهد و منجر به ایجاد گیرنده های تعاملات هورمونی می‌گردد.

  • سومین ماده غذایی ArginoCarn می‌باشد که نوع دیگری از کارنیتین تهیه شده در آزمایشگاه است. ArginoCarn از استیل ای کارنیتین آرژینات دی کلرید ساخته می‌شود.

تحقیقات نشان می‌دهند که این ترکیب قدرتمند منجر به افزایش رشد و ترمیم نورون ها، محافظت از ارتباط بین مغز و ماهیچه، افزایش عملکرد ذهنی و حافظه و افزایش چربی سوزی در طی محدودیت کالری از طریق افزایش اسیدهای چرب از طریق میتوکندری می‌گردد.

 ArginoCam منجر به افزایش جریان خون، عملکرد و بازیابی ماهیچه ها و افزایش استقامت می‌گردد. این محصول می‌تواند در باشگاه و خارج از باشگاه برای افراد مفید باشد.

  • آخرین ماده موجود در Juiced AA Performance Blend، سوستامین می‌باشد. سوستامین دی پپتید خاصی می‌باشد که دارای مزایای متعددی نظیر افزایش سنتز پروتئین و تحریک دستگاه ایمنی و همچنین افزایش تامین انرژی و هیدراسیون می‌گردد.

 اصلی ترین وظیفه سوستامین تعرق بیشتر می‌باشد. هیدراسیون بهتر معادل جریان خون بهتر و انتقال بهتر مواد غذایی به سلول ها و انتقال مواد زاید به خارج از بدن می‌باشد.

انیمال جویسد آمینو که با طعم های آب پرتغال و آب انگور ارائه می‌شود پودری است که می‌توان آن را قبل، در طی، و یا بعد از تمرین و در تمام طول روز استفاده کرد و منجر به جذب آنابولیک های ضروری می‌گردد.

 جریان آمینواسید ها به همراه اکتان ها منجر به افزایش قدرت بدنی می‌گردند. شعار و ماموریت Animal از اولین روز، تامین قدرت ورزشکاران در جهان به وسیله ابزارهایی است که آن‌ها برای دستیابی به اهداف خود دارند. این محصول برترین محصول در میان محصولات بدنسازی می‌باشد.

ترکیبات پیشنهادی

Animal Juiced Amino به خوبی در کنار تمام مکمل های ورزشی شرکت Animal به خصوص محصولاتی نظیر Animal Pak به کار برده می‌شود. برای عملکرد بهینه، یک پیمانه از Animal Juiced Aminos را با یک پیمانه Animal Rage XL ترکیب نموده و 20 دقیقه قبل از تمرین آن را مصرف کنید.

طریقه مصرف:

 یک پیمانه از آمینو جویسد انیمال را در (295 میلی لیتر) از نوشیدنی مورد علاقه خود ترکیب کرده و قبل، بعد و یا در حین تمرین استفاده کنید. برای دستیابی به بهترین نتایج روزانه دو وعده مصرف کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *