درباره ما

 

:Universal (یونیورسال) درباره شرکت 

یکی از برترین تولید کننده‌های مکمل های ورزشی از سال 1977 بوده است. ماموریت ما ارائه محصولات ورزشی با کیفیت و فرمولهای مغذی با قیمتی رقابتی می‌باشد. در Universal Nutrition ما قصد داریم در تلاشهای شما برای دستیابی به بالاترین پتانسیل و اندام شریک باشیم. مهمتر از همه ما به کیفیت، خدمات، پاسخگویی، اعتماد و نوآوری تمرکز داریم.

(Universal) آشنایی با برند یونیورسال

  • کیفیت

برای ما “کیفیت” فقط یک کلمه نمی‌باشد، بلکه کیفیت عامل اصلی پیشرفت شرکت محسوب می‌شود. کیفیت فلسفه ما برای ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد. ما از تمام محصولات شرکت پشتیبانی می‌کنیم. در نتیجه به کاربران اطمینان می‌دهیم که بالاترین کیفیت را دریافت می‌کنند.

  • خدمات

با انتخاب محصولات ما، شما از پشتیبانی بی‌نظیری بهره‌مند می‌شوید. هدف ما ارائه بهترین خدمات به کاربران می‌باشد. کیفیت بالا همواره باید توام با خدمات عالی باشد. برای مثال، زمانی که شما با ما تماس حاصل می‌کنید، هرگز به یک دستگاه سخنگو متصل نمی‌شوید بلکه یخش پشتیبانی ما به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهد.

  • پاسخگویی

ما قصد داریم تا رابطه طولانی مدتی را با مشتریان داشته باشیم. با بهره‌مندی از سطح خدمات ما می‌توانیم راه حلهای عالی را برایتان ارائه دهیم. بازخورد شما به محصولات عامل اصلی موفقیت ما می‌باشد. صرف نظر از تماس یا ارسال ایمیل، نیروهای ما سعی خواهند داشت تا در اسرع وقت پاسخ سوالات شما را ارائه دهند. در Universal Nutrition، هدف ما رضایت شما می‌باشد.

  • اطمینان

با بیش از دو دهه تجربه در این صنعت، رابطه با Universal بسیار لذت بخش می‌باشد. ما همواره در خدمت شما هستیم. به منظور پشتیبانی از محصولات، ما یکی از بهترین ضمانتها را در صنعت ارائه می‌دهیم. ما از تمام محصولات خود پشتیبانی می‌کنیم. ممکن است سایر شرکتها وعده پشتیبانی را بدهند اما ما به وعده‌های خود عمل می‌کنیم.

  • نوآوری

بیش از بیست سال پیش، تصمیم گرفتیم تا بهترین و نوآورترین محصولات را به مشتریان عرضه کنیم. همچنان نیز از این اصل پیروی می‌کنیم. گروهی متشکل از متخصصین، PhD ها، مربیان و ورزشکاران حرفه‌ای همواره به دنبال ارائه بهترین و اثربخش‌ترین مکمل ها می‌باشند. همه روزه، ما به دنبال جدیدترین محصولات می‌باشیم تا به شما در دستیابی به اهداف کمک کنیم.

  • گسترش ماموریت

در تمام باشگاه‌های سراسر کشور و در پهنای این کره، همواره یک نام شناخته شده وجود دارد. نامی وجود دارند که بدنسازان حرفه‌ای همواره آن را به خاطر داشته و برای دستیابی به تناسب اندام از آن استفاده می‌کنند: و این نام چیزی جز Universal نمی‌باشد. از زمانی که سندو بخشی از بازی های المپیک دوره طلایی بدنسازی را تشکیل داد، Universal بخش مهمی از بدنسازی محسوب می‌شود.

  • جامعه

 این کلمه مهم می‌باشد. این عبارت معنادار برای ما بسیار ارزشمند می‌باشد. با ورود به پنجمین دهه از فعالیت، ما همچنان با کیفیت‌ترین مکمل ها را برای دستیابی به بهترین نتایج ارائه می‌دهیم. هدف ما پیشبرد ورزش می‌باشد. ما از تمام جزئیات بدنسازی آگاه می‌باشیم. می‌دانیم که نیازهای هر یک از شما منحصر به‌فرد می‌باشد. می‌دانیم که شما علاوه بر مکمل ها به دانش و انگیزه نیز نیاز دارید.

همزمان با پیشرفت به سوی آینده، ما هرگز اصل و منشا خود را فراموش نمی‌کنیم. این ریشه‌ها مربوط به گذشته بوده و عواملی هستند که ما را متمایز می‌کنند. منشا ما چیزی است که مسیر ما را مشخص می‌کند. ما همواره به خاطر داریم که بدنسازی فراتر از یک ورزش می‌باشد. بدنسازی نوعی شیوه زندگی است. بدنسازی جامعه ماست. ما همه روزه با آن زندگی کرده و آن را تنفس می‌کنیم. می‌دانیم که شما نیز به این موارد واقف هستید. بدین دلیل است که ما اینجا هستیم.